Sraigtai ESSDECK MAX 4.8x55 A2

 • Sraigtai ESSDECK MAX 4.8x55 A2

  Kodas: 593555

  Sraigtai terasoms ESSDECK MAX 4,8x55 ner. plienas A2 C4 pakuotė 250vnt.

  Gamintojas
  ESSVE
  Prekės ženklas
  ESSVE
  Juostose ar atskiri
  Atskiri
  Padengimas arba medžiaga
  Nerūdijantis plienas
  Diametras
  4,8mm
  Tvirtinimo būdas
  Įprastas
  • Naudojimo sritis

   ESSVE terasinis sraigtas ESSDECK Max yra skirtas medinėms terasoms ar tvoroms prie medinio pagrindo. Sraigtas yra didesnio skermens nei mūsų klasikinis terasos sraigtas ir yra pagamintas iš to paties aukštos kokybės plieno kaip ir konstrukciniai sraigtai ESSDRIVE. Todėl jie puikiai tinka situacijose kur keliami aukštesni reikalavimai - didelės kvadratūros terasos, kelių lygių terasos ir kitais atvejais kai yra didelė judesio tikimybė.

   Atšiaurioms sąlygoms, pvz., jūrinei aplinkai ar vietoms prie baseinų visada rekomenduojami nerūdijančio plieno terasiniai sraigtai.

   Dėmesio! Dirbant su į tikmedį panašia mediena, pvz., braziliniu tikmedžiu, glotniaja šorėja, sibiriniu maumedžiu ir pan., rekomenduojama visada naudoti nerūdijančius grotinių sistemų sraigtus ir atlikti paruošiamąjį gręžimą.


  • Aprašymas

   Sraigtas yra gaminamas iš nerūdijančio plieno A2. Su TX fiksatoriumi/antgaliu, TX20. Sraigtas turi pluoštinį rėžtuką sriegio pradžioje, kuris pašalina išankstinio gręžimo poreikį (išskyrus egzotiškos medienos rūšis). Taip pat jis turi viršutinį prispaudimo sriegį, kuris sukuria didelę prispaudimo jėgą ir padeda ištiesinti lentas. Sumontuojas sraigtas prispaudžiamojo sriegio dėka su sumažinta galva išlaiko tokią pačią ar didesnę prispaudimo jėgą kaip tradiciniai sraigtai.

   Galvutė yra cilindro formos ir apačioje turi frezą kuri įgalina gražiai įsisukti į lentą. Vienas iš cilindrinės galvos privalumų yra tas, kad ji nesukelia skilimo prie galų.

  • Surinkimas

   Rekomenduojamos apsukos rpm: 400-1200/min.

   Sukimo antgalių / galvučių tipas TX20
   Galvutės skersmuo 6.7
   Skersmuo 4.8
   Ilgis 55
   Sriegio ilgis 28
   Rekomenduojami sūkiai 400-1200
   Sraigtų skaičius 1 m2 40
   Paviršiaus apdirbimas Nerūdijantis plienas A2
   Naudojimo aplinka Laukas
   Atsparumo korozijai klasė C4 A2
   Pagrindinės medžiagos Nerūdijantis plienas