Duomenų apsauga

 • Privatumo politika
   Mes renkame ir tvarkome duomenis apie asmenis, kurie lanko ir naudoja mūsų skaitmenines platformas ir paslaugas. Mes saugome asmeninį privatumą.

  Visas duomenų apdorojimas įmonės viduje yra pagal taikytiną teisę. Ši Privatumo Politika apibūdina, kaip mes elgiamės su jūsų asmens duomenimis ir taikoma visiems  žiniatinklio svetainėms, mobilioms aplikacijoms ir socialinėje žiniasklaidoje (toliau „Skaitmeniniai Kanalai“).

  Naudodamiesi bet kuriais mūsų Skaitmeninių Kanalų, jūs sutinkate kad, mes jūsų duomenis tvarkome kaip išdėstyti informacijoje žemiau.
  Kas yra asmens duomenys?

  Asmens duomenys yra visa informacija, kuri gali būti susieta tiesiogiai arba netiesiogiai su fiziniu asmeniu. Tai reiškia, kad duomenys tokie kaip, pavyzdžiui, vardas, pavardė, adresas, telefono nr., al. pašto adresas ir pan.
  Kokius anketos duomenis mes renkame ir kaip duomenys yra panaudoti?

  Kai jūs lankote/naudojate ar susisiekete su mumis per mūsų Skaitmeninius Kanalus, mes galime surinkti informaciją apie jus tokią kaip jūsų vardas, pašto adresas, elektroninio pašto adresas, mobilus skaičius ir geografinė vieta.

  Jei jūs užsisakote naujienlaiškius, dalyvaujate konkursuose, loterijose ar perkate prekes, bet kokie papildomi asmeniniai duomenys, kuriuos jūs nusprendžiate pateikti mums gali taip pat būti tvarkomi. Duomenys yra renkami:

  (i) kad susisiektų su jumis
  (ii) kad valdyti rinkodaros veiksmus
  (iii) kad palaikytų ir pagerinti mūsų Skaitmeninių Kanalų veikimą.

  Anketos duomenų apsauga

  Mes taikysime aukštą asmens duomenų apsaugos lygį ir šiuo tikslu imamės tinkamų techninių ir organizacinių saugumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neleistos prieigos, pasikeitimo, sklaidos ar kenkimo.


  Anketos duomenų atskleidimo apribojimai

  Mes galime pasamdyti išorinius partnerius, kad įvykdytų užduotis mūsų vardu, tokias kaip pagalba su rinkodara, duomenų analizė ir užtikrintų paslaugas. Šių užduočių vykdymas gali reikšti, kad mūsų partneriai Europos Sąjungos viduje ir už Europos Sąjungos, gali gauti prieigą prie jūsų asmens duomenų. Kompanijos, kurios elgiasi su anketos duomenimis mūsų vardu visada privalo garantuoti asmens duomenų apsaugos aukštą lygį. Mes galime taip pat atskleisti asmens duomenis trečiajai šaliai, tokiai kaip policija ar kiti valdžios organai, dėl kriminalinio tyrimo ar jei mes kitaip privalome teikti tokią informaciją remiantis įstatymais ar pagrįstais valdžios sprendimais. Mes neatskleisime jūsų duomenų jokiais kitais neaprašytais atvejais.
  Išorinės sąsajos

  Ši Privatumo Politika taikoma asmens duomenims, kurie yra renkami ir tvarkomi mūsų Skaitmeninių Kanalų viduje. Mūsų Skaitmeniniai Kanalai gali kartais turėti savyje sąsajas su išorinėmis žiniatinklio svetainėmis ar paslaugomis, kurias mes nekontroliuojame. Jei jūs sekate sąsają su išorine svetaine, jūs galite apžvelgti privatumo politiką, kuri taikoma žiniatinklio svetainėms.
  Teisė į informaciją

  Jūs bet kuriuo metu turite teisę prašyti, kad mes liautumės tvarkyti jūsų asmens duomenis ir mes padarysime tai, jei nebus įstatymų įpareigojimo ar kitų sąlygos, kurios reikalaus tai tęsti. Tokiu atveju, prašom susisiekti su mumis. Kartą per metus jūs galite pateikti raštišką prašymą(pasirašytą), gauti apie jūsų asmenį sukauptus duomenis ir gauti netikslius pataisytus duomenis.

  Kodėl mes naudojame slapukus

  Slapukai, yra mažos teksto rinkmenos, kurios yra įdiegiamos jūsų kompiuteryje ar mobilaus ryšio telefone, kai jūs lankote žiniatinklio svetainę. Slapukai padeda mūsų Skaitmeniniams Kanalams atpažinti jūsų prietaisą ir atsiminti informaciją apie jūsų apsilankymą (toks kaip pageidaujama kalba, šrifto dydis ir kiti nustatymai).

  Jūs galite atsisakyti slapukų

  Jūs galite slapukų atlikę būtinus naršyklės Turėkite galvoje, kad jūs galite prarasti kai kurias naudingas savybes. tokias kaip Skaitmeninio Kanalo personalizavimas ir „atsimena – mane” savybes.
  Kontaktinė informacija

  Įmonė yra atsakinga už jūsų asmens duomenų tvarkymą. Jei jūs turite klausimų apie tai kaip mes elgiamės su jūsų duomenimis, prašome susisiekti su mumis.