ESSVE viniakalės

 • Nuo 1970 metų ESSVE žinoma kaip tvirtinimo detalių tiekėjas profesionalams. Keičiantis rinkos poreikiams, keitėsi ir požiūris į darbo efektyvumą. Todėl ESSVE jau visiems įprastą tvirtinimo detalių asortimentą papildė vinių kalimo pistoletais- viniakalėmis. Viniakalių gamybai buvo pasirinkta patikimas ir tik labai gerą gaminių kokybę garantuojantis gamintojas. Neatsitiktinai pasirinkta ir ryški, bei kartu ir patraukli, ir visiems įprasta žalia ESSVE spalva. Jau iš toli visiems tampa aišku, kad darbas atliekamas su ESSVE viniakale. Tokios spalvos įrankis gerai matomas statybvietėje.

  ESSVE viniakalių asortimentas buvo labai atidžiai atrinktas. Todėl yra 16 skirtingi viniakalių ir kabekalių modeliai, iš kurių meistrai gali pasirinkti tinkamą jų darbui atlikti.  Viniakalės yra dviejų skirtingų veikimo principų: vienos viniakalės veikai naudodamos suspaustą orą, o kitos dujas, tai suteikia galimybę rinkti kaip geriau meistrui bus atlikti numatytus darbus. Paprasta, reikia mobilumo- renkiesi dujinę viniakalę, reikia dirbti greitai ir daug “šaudyti”- renkiesi įprastą pneumatinę viniakalę, oro žarną ir kompresorių. Bendra įrangos kaina priklausys nuo komplektacijos pasirinkimo. Svarbu teisingai įvertinti, kad tai yra investiciją į greitą ir patogų darbą, o kokybė nuo to nenukentės.

  Kokios vinys reikalingos viniakalėms?

  Viniakalėms pritaikytos skirtingos ESSVE vinys. Vienos yra jungtos į tiesią popieriumi klijuotą juostą, kitos sujungtos plastikine juosta arba net ir metaline viela jungtos. Skirtingiems ESSVE viniakalių modeliams tiekiami vinys tiesiose juostose arba į ritinėlį susuktos vinys.

  Viniakalėms naudojama skirtingais kampais jungtos vinys t.y. 0°, 15°, 17°, 20°, 21°, 34°.

  0°, 20° yra vinys sujungtos į tiesią juostą ir dažniausia skirtos apdailos darbams;

  15° vinys sujungtos į juostas ir suvyniotos į ritinėlius, bei naudojamos stogo dengimo, karkaso ir kitų medinių konstrukcijų jungimo darbams.

  17° vinys sujungtos į tiesią juostą ir naudojamos karkaso ir kitų medinių konstrukcijų jungimo darbams. Šiuo kampu jungtos vinys ir tam tinkamos viniakalės populiarios Norvegijoje. Kadangi šioje šalyje Lietuvos meistrai labai dažnai atlieka minėtus darbus, 17° vinys ir viniakalės tampa gana populiarūs ir mūsų šalyje.

  Na ir patys populiariausi yra 21°, 34° įrankiai(viniakalės) ir vinys.

  Kodėl ESSVE?

   ESSVE viniakales galima naudoti tiek karkasui, tiek stogui, tiek ir fasado apdailai kalti. Svarbu teisingai pasirinkti tinkamą viniakalę. Viniakalės gali kalti nuo mažiausios 15 mm ilgio, beveik nematomos vinutės iki konstrukcijų tvirtinimui naudojamų 90mm ilgio vinių.

   

  ESSVE pasirūpino, kad viniakalių konstrukcija būtų kuo paprastesnė, kad net ir neįgudęs meistras pats galėtų atlikti priežiūros remontą. Tereikia peržiūrėti mokomąjį filmuką ir įsigyti remonto komplektą. Komplekte yra visos būtinos detalės, kurias pakeitus viniakalė vėl puikiai tarnaus.

  Visos ESSVE viniakalės pritaikytos dirbti atšiauriomis sąlygomis. ESSVE - “šiaurietiškos kilmės”, todėl nekyla jokių abejonių dėl šio teiginio.

  Rinkoje jau yra pasirodę ir akumuliatorinės viniakalės, bet tai dar nėra tobulai veikiantys įrankiai, todėl ESSVE neskuba šio tipo įrankių traukti į savo asortimentą. Mes tikime, kad artimiausioje ateityje bus pašalinti pastebėti akumuliatorinių viniakalių trūkumai ir bus galima pateikti įrankį , kuris visiškai atitiks ESSVE keliamus reikalavimus.

  Visas viniakales ir vinis galite įsigyti internetu. Prekių kainas rasite mūsų etools.lt internetinėje parduotuvėje.

  Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

  Pistoletas vinutėms kalti BNG 1,2/50
  Kodas: 713163

  ESSVE dujinė viniakalė BNG 1,2/50 GAS  0° apdailinėms vinutėms kalti

  Kaina 29800
  59900 Sutaupykite 30100
  ESSVE EDGEFAST viniakalė
  Kodas: 713065

  ESSVE EDGEFAST viniakalė nematomam terasos tvirtinimui

  Kaina 29936
  Dujinė viniakalė į betoną
  Kodas: 713164

  ESSVE dujinė viniakalė betono vinims ESSVE GAS F15 1,8mm 50mm

  Kaina 39800
  64745 Sutaupykite 24945
  Pistoletas vinims kalti FNG 21/90
  Kodas: 713172

  Dujinis , 21° ESSVE pistoletas vinims kalti nuo 50 iki 90 mm.

  Kaina 76000