Terasiniai sraigtai ESSDECK MAX, CORRSEAL 4.8x42 C4 (250vnt.)

 • Terasiniai sraigtai ESSDECK MAX, CORRSEAL 4.8x42 C4 (250vnt.)

  Kodas: 503542

  NAUJIENA !!! Terasiniai sraigtai ESSDECK MAX, CORRSEAL 4.8x42 C4 (250vnt.)

  Gamintojas
  ESSVE
  Prekės ženklas
  ESSVE
  Juostose ar atskiri
  Atskiri
  Padengimas arba medžiaga
  Corrseal
  Diametras
  4,8mm
  Tvirtinimo būdas
  Įprastas
 • Naudojimo sritis

  ESSVE terasinis sraigtas ESSDECK Max yra skirtas medinėms terasoms ar tvoroms prie medinio pagrindo. Sraigtas yra didesnio skermens nei mūsų klasikinis terasos sraigtas ir yra pagamintas iš to paties aukštos kokybės plieno kaip ir konstrukciniai sraigtai ESSDRIVE. Todėl jie puikiai tinka situacijose kur keliami aukštesni reikalavimai - didelės kvadratūros terasos, kelių lygių terasos ir kitais atvejais kai yra didelė judesio tikimybė.

  Atšiaurioms sąlygoms, pvz., jūrinei aplinkai ar vietoms prie baseinų visada rekomenduojami nerūdijančio plieno terasiniai sraigtai.

  Dėmesio! Dirbant su į tikmedį panašia mediena, pvz., braziliniu tikmedžiu, glotniaja šorėja, sibiriniu maumedžiu ir pan., rekomenduojama visada naudoti nerūdijančius grotinių sistemų sraigtus ir atlikti paruošiamąjį gręžimą.
  Aprašymas

  Sraigtas yra gaminamas iš kietinto anglinio plieno su CorrSeal paviršiaus danga. Su TX fiksatoriumi/antgaliu, TX20. Sraigtas turi pluoštinį rėžtuką sriegio pradžioje, kuris pašalina išankstinio gręžimo poreikį (išskyrus egzotiškos medienos rūšis). Taip pat jis turi viršutinį prispaudimo sriegį, kuris sukuria didelę prispaudimo jėgą ir padeda ištiesinti lentas. Sumontuotas sraigtas prispaudžiamojo sriegio dėka su sumažinta galva išlaiko tokią pačią ar didesnę prispaudimo jėgą kaip tradiciniai sraigtai.


  Galvutė yra cilindro formos ir apačioje turi frezą kuri įgalina gražiai įsisukti į lentą. Vienas iš cilindrinės galvos privalumų yra tas, kad ji nesukelia skilimo prie galų.

  ESSVE CorrSeal paviršiaus apdorojimas yra patvirtintas SITAC Nr. 0075/05.
  Surinkimas

  Rekomenduojamos apsukos rpm: 400-1200/min.

  Sukimo antgalių / galvučių tipas TX20
  Galvutės skersmuo 6.7
  Skersmuo 4.8
  Ilgis 42
  Sriegio ilgis 20
  Rekomenduojami sūkiai 400-1200
  Sraigtų skaičius 1 m2 40
  Paviršiaus apdirbimas CorrSeal
  Patvirtinimai CE, RISE CorrSeal
  Naudojimo aplinka Laukas
  Atsparumo korozijai klasė C4
  Pagrindinės medžiagos Plienas