ESSVE terasiniai sraigtai Torpedo Max III 4.8x42 CorrSeal C4 (250vnt.)

 • ESSVE terasiniai sraigtai Torpedo Max III 4.8x42 CorrSeal C4 (250vnt.)

  Kodas: 505542

  ESSVE terasiniai sraigtai Torpedo Max III 4.8x42 CorrSeal C4 (250vnt.)

  Gamintojas
  ESSVE
  Prekės ženklas
  ESSVE
  Juostose ar atskiri
  Atskiri
  Padengimas arba medžiaga
  Corrseal
  Diametras
  4,8mm
  Tvirtinimo būdas
  Įprastas
 •  


  Naudojimo sritis

  Grotinių sistemų sraigtai ESSVE Torpedo MAX yra skirti tvoroms, grotinėms sistemoms ir pan. montuoti prie medinio pagrindo. Labai atšiauriai aplinkai, pvz., laivams, vietoms prie baseino ir pan., visada rekomenduojami nerūdijantys grotinių sistemų sraigtai.
  Šie sraigtai yra didesnio skersmens nei įprasti mūsų grotinių sistemų sraigtai ir atitinka kiek aukštesnius reikalvimus, montuojant, pvz., terasas/lieptelius, kurie patiria kur kas didesnius už įprastus judesius.

  Dėmesio!
  Dirbant su į tikmedį panašia mediena, pvz., braziliniu tikmedžiu, glotniaja šorėja arba sibiriniu maumedžiu, rekomenduojama visada naudoti nerūdijančius grotinių sistemų sraigtus ir atlikti paruošiamąjį gręžimą!
  Dėl galimos cheminės reakcijos su Corrseal danga, termiškai ir/ar chemiškai apdorotai(impregnuotai) medienai tvirtinti rekomenduojam naudoti nerūdijančio plieno sraigtus bei VADOVAUTIS MEDIENOS TIEKĖJŲ REKOMENDACIJOMIS.
  Aprašymas

  Iš grūdinto plieno su CorrSeal paviršiaus apdorojimu arba iš nerūdijančio plieno A2 ir A4. Su TX fiksatoriumi/antgaliu. Naujai sukurtas patentuotas spiralės formos trigubų sriegių viršūnės dizainas - nedidelis sukimo momentas į kietesnes medžiagas ir minimalus įtrūkimų susidarymas. Galvutė su keturiais patentuotais Tornado rantais, kurie giliau įleidžia galvutę ir nepalieka paviršiuje atplaišų. ESSVE CorrSeal paviršiaus apdorojimas turi SITAC Nr. 0075/05 tipo atitiktį.
  Surinkimas

  Rekomenduojamas apsukų skaičius: 400-1200 aps./min.
  Sukimo antgalių / galvučių tipas TX20
  Galvutės skersmuo 7.7
  Skersmuo 4.8
  Ilgis 42
  Sriegio ilgis 27
  Rekomenduojami sūkiai 400-1200
  Sraigtų skaičius 1 m2 - 40vnt.
  Paviršiaus apdirbimas CorrSeal
  Patvirtinimai CE, RISE CorrSeal
  Naudojimo aplinka Laukas
  Atsparumo korozijai klasė C4
  Pagrindinės medžiagos Plienas