ESSVE Kompresorius AMP T 5/260X

 • ESSVE Kompresorius AMP T 5/260X

  Kodas: 713911

  Tinka darbui su dviem vinučių arba kabių pistoletais lygiagrečiai arba su vienu coil arba dideliu intensyvumu pasižyminčiu vinių pistoletu. Dėl didelio pajėgumo ir mažo svorio puikiai tinka darbui su stogo kartono vinių pistoletu.

  Gamintojas
  ESSVE
  Prekės ženklas
  ESSVE
 • Naudojimo sritis

  Tinka darbui su dviem vinučių arba kabių pistoletais lygiagrečiai arba su vienu coil arba dideliu intensyvumu pasižyminčiu vinių pistoletu. Dėl didelio pajėgumo ir mažo svorio puikiai tinka darbui su stogo kartono vinių pistoletu.

  Darbui su didesniais įrankiais bei dideliu kalimo dažniu rekomenduojamas kompresorius su didesne rezervuaro talpa, pvz., T 25/260.

  Aprašymas

  Labai didelis oro kiekis, ilgi priežiūros intervalai ir dvigubi oro išvadai.

  ESSVE kompresoriai pasižymi lengva eksploatacija, todėl puikiai tinka darbui, kur reikalingas mobilumas. Kompaktiški agregatai pasižymi itin geru tiekiamo oro kiekio (l/min.) ir dydžio santykiu. Tai vienas iš daugelio ESSVE serijos privalumų.
  Aukštas ir stabilus slėgis

  ESSVE serijos kompresoriai veikia aukštesniu slėgiu nei kiti rinkoje siūlomi panašūs kompresoriai: maždaug 8-10 bar, palyginus su 6-8 bar. Išeinamo oro slėgis reguliuojamas atskiru reguliatoriumi, todėl jį galima nustatyti pagal poreikius.
  Aukštas slėgis reiškia, kad vartotojas visą laiką galite būti tikri dėl reikiamo oro kiekio, užtikrinančio tolygų kalimo rezultatą.
  Nedidelis triukšmo lygis

  Skirtumą pajusite vos tik įjungę kompresorių! ESSVE serijos kompresoriai pasižymi unikalia konstrukcija, vadinama Low Noice sistema. Lyginant su senesnės kartos kompresoriais, tai žymiai pagerina darbo sąlygas.
  Alyvos nenaudojantys kompresoriai

  Visi ESSVE serijos kompresoriai nereikalauja beveik jokios priežiūros (išskyrus elementarius dalykus), kadangi jiems nereikia reguliaraus tepimo. Tai reiškia, kad net jei pasikeitų kompresoriaus padėtis, nėra alyvos ištekėjimo pavojaus.
  Apsauga nuo perkaitimo

  ATP Auto Thermal Protection saugo variklį nuo perkaitimo. Jei kompresorius yra perkrautas, pvz., vienu metu naudojama daug įrankių, ATP išmuša ir automatiškai atsistato po 20 minučių.


  Specifikacija
  Tiekiamas oro kiekis 260 l/min.
  Maks. darbinis slėgis 10,5
  Triukšmo lygis 71 dB
  Priežiūros intervalai 3000 h
  Tepimo tipas Be alyvos
  Svoris 32 kg
  Dydis 590 x 340 x 380 mm
  Rezervuaro dydis 5 l
  Galingumas 2,0 AJ
  Cilindrų kiekis 2 vnt.
  El. jungtis 1 fazė, 230 V
  IP klasė 44